FITNESS  FITSTYLE

FitStyle se specializuje na nové sporty v oblasti skupinových lekcí. Jako jediní v Královéhradeckém kraji máme mnohaleté zkušenosti s originálními lekcemi Jumping®, aneb pěkná dřina a odreagování zároveň. Dalším relativně novým a populárním sportem v ČR je Flowin®, který formuje postavu pomocí váhy vlastního těla a pomůcek (flowin deska a pady). Od této lekce můžete očekávat především zpevnění středu těla, redukci váhy, formování postavy a zdravá záda. Piloxing® je nová oblíbená lekce, která spojuje box, pilates a tanec. Na lekci se pohybujete ve středním tempu, střídáte zpevněné údery rukou a nohou s latinským tancem či pilatesovým pohybem. Břišní pekáč® je zaměřen na posilování a tvarování břišních svalů. V lekcích Body and Mind, které jsou relaxační a posilovací zároveň naleznete Pilates či Power jógu.

FitStyle představuje nový životní styl. Ve studiu byl vymyšlen zcela nový koncept DrumFit®. Jedná se o dynamické cvičení s fitness paličkami. Více info v záložce DrumFit: https://www.fitstyle.cz/fitness/drumfit/

Kruhový trénink je určen pouze ženám. Cvičíte v kruhu, kde střídáte stanoviště po 45 vteřinách, a tak docílíte udržení se v zóně, kde spalujete tuky a formujete postavu. Cvičení je vhodné i pro zaneprázdněné ženy. Cvičit stačí pravidelně 3x30 min. týdně.

Lekce vedou profesionálně vyškolené trenérky.