BŘIŠNÍ PEKÁČ®... aneb dokonale vypracované břicho

Chcete mít ploché bříško s pěkně vyrýsovanými svaly? Proč ne, Břišní pekáč® je posilovací lekce, která se soustředí na tvarování přímých i šikmých břišních svalů. V lekci zapojíte důležité svaly pánevního dna, zádové svalstvo i hluboký stabilizační systém CORE. Na lekci se zaměřujeme na správné provedení cviků, díky tomu je tvarování bříška efektivní a zdravé. Důraz je kladen na zpevnění břicha a rovná záda. Pracujeme s balancí a se samotným středem těla, který má vliv na správné a zdravé držení těla. Břišní pekáč® je originální fitness program sestavený známou cvičitelkou Hankou Kynychovou. Při cvičení využíváme váhy vlastního těla a fitness pomůcek jako jsou činky, gumičky či overbally.

Hlavní výhody lekce :

  • štíhlý pas, vypracované bříško
  • odstranění bolesti zad
  • správné držení těla
  • prevence proti problémům s inkontinencí a případné odstranění
  • pomocník k otěhotnění a ke zdárnému donošení miminka

Břišní pekáč® je cvičení, které vám zajistí pěkné bříško po celý rok.

Co potřebujete na lekci:

Na cvičení doporučujeme pohodlné sportovní oblečení pohlcující pot, pevnou sálovou obuv (možnost cvičit i bez bot, záleží na jedinci). Dále alespoň 0,75l pitné vody, carnitin drinku nebo iontového nápoje a menší ručník na podložku.

 

 

 

Břišní pekáč je originální lekce, která dokonale vytvaruje břišní svaly. Ploché pěkné bříško je snem každé ženy. Ve Fitstyle se sny mění ve skutečnost.