JUMPING®... aneb cvičení na originálních trampolínkách

Jumping® představuje zábavný styl hubnutí. Energické cvičení probíhá na patentovaných trampolínkách za doprovodu motivační hudby a pod vedením profesionálních trenérů. Na lekci střídáte jednotlivé kroky/poskoky v pomalém i rychlejším tempu. Mezi jednotlivé základní pohyby jsou vkládány balanční i silové prvky na rozvoj síly a rovnováhy. Dle složení přítomné skupiny a uvážení lektora se můžete těšit na krátký, za to dynamický sprint. Nedílnou součástí lekce je střečink jak na začátku, tak na konci tréninku. Nadupaná lekce plná zábavy a dřiny, to je Jumping®.

Hlavní výhody lekce:

  • maximální spalování tuků
  • zpevnění problémových partií těla
  • zapojení hlubokého svalstva díky balančním cvikům
  • měkké výplety trampolínek chrání Vaše klouby
  • snížení krevního tlaku, čímž předcházíte kardiovaskulárním onemocněním
  • lekce plná zábavy a euforie

Moudrá slova a doporučení uznávaných doktorů:

Mudr. Pavel Čížek (chirurg) říká: „nedávno jsem byl osobně přítomen na hodině Jumping®, byl jsem příjemně překvapen komplexností cvičení. Vřele mohu doporučit k redukci nadváhy a posílení kardiovaskulárního a vestibulárního aparátu.“

Co potřebujete na lekci:

Na lekci doporučujeme sportovní oblečení pohlcující pot, pevnou sálovou obuv, alespoň 0,75l pitné vody, carnitin drinku nebo iontového nápoje a menší ručník na osušení během lekce a závěrečné posilování na trampolínce.

Kde si zacvičíte opravdový Jumping®?

Tento druh cvičení smí nabízet pouze autorizovaná centra, kde lekce vedou řádně certifikovaní lektoři s licencí, a to na trampolínkách dodávaných výhradně společností Jumping®, aby byly splněny náročné požadavky na bezpečnost a vysokou kvalitu cvičení. V Hradci Králové jsme roku 2010 jako první otevřeli akreditované centrum a postupně sbírali potřebné zkušenosti, které nám pomohly dostat se mezi špičku v oboru. Pokud chcete kvalitní cvičení, chtějte originál. 

 

Energické cvičení probíhá na patentovaných trampolínkách za doprovodu motivační hudby a pod vedením profesionálních trenérů.  Více zde: https://www.fitstyle.cz/fitness/jumping/

Jumping aneb cvičení na originálních trampolínkách.