Co je to JUMPING?

JUMPING® je nový styl hubnutí 

LEKCE PLNÁ ZÁBAVY A EUFÓRIE

CVIČENÍ V AEROBNÍM PÁSMU MAXIMÁLNĚ SPALUJE TUKY

POSILOVÁNÍ PROBLÉMOVÝCH PARTIÍ TĚLA

BALANČNÍMI CVIKY ZAPOJUJEME HLUBOKÉ SVALSTVO

MĚKKÉ VÝPLETY TRAMPOLÍNKY NEZATĚŽUJÍ KLOUBY

  

Jumping® je originální cvičení na malých trampolínkách o průměru 125 cm s připevněnými madly a nosností 100kg. Jde o skupinové "JUMPOVÁNÍ", kde má každý svoji trampolínku, a ta vyhrazuje pouze Váš osobní prostor na cvičení. Zábavně si zacvičíte a shodíte nadbytečné kilogramy s našimi profesionálními a zároveň příjemně vystupujícími instruktory za doprovodu motivující hudby.

Na jedné hodině Jumpingu spálíte 500-650kcal, což je zhruba 10 x více, než při cvičení aerobicu.

Moudrá slova a doporučení uznávaných doktorů:

Mudr. Pavel Čížek (chirurg) říká: "nedávno jsem byl osobně přítomen na hodině Jumping®, byl jsem příjemně překvapen komplexností cvičení. Vřele mohu všem doporučit k redukci nadváhy a posílení kardiovaskulárního a vestibulárního aparátu

Mudr. Jan Střítecký (ortoped a lékař ZZS) říká:"cvičení Jumping® v žádném případě nezatěžuje klouby, naopak má pozitivní vliv na pohybový aparát a zvažovat lze i jistý psychorelaxační účinek" 

Kde si zacvičíte opravdový Jumping®?

Cvičení Jumping® smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením Jumping®, kde lekce mohou vést jen certifikovaní lektoři s licencí Jumping® , a to na trampolínkách dodávaných výhradně společností Jumping®, aby byly splněny náročné požadavky na bezpečnost a vysokou kvalitu cvičení. Originální lekce Jumping® nabízíme jako jediné studio v Hradci Králové.

Pokud chcete kvalitní cvičení, chtějte originál.