Kniha návštěv

Titulek: Re: Jumping Cardio Vložil: Irena Datum: 14.02.2013

Dobrý den,
dost mě překvapuje, že o pomalejší lekci nebyl zájem. Mám asi stejný problém jako klientka Lenka a to, že jednotlivé "kroky" prostě nestíhám a to od doby, co jsou nové trampolínky. Sice k nám přišla informace od instruktorky, že to na nich bude náročnější, nicméně hodina tomu není nijak přizpůsobena. Předpokládala jsem, že si na to zvyknu a časem to půjde, ale posun nevidím absolutně žádný a začínám i pochybovat, že nějaký někdy nastane. Například včera jsem sledovala, jak jsou na tom ostatní klientky a všimla jsem si, že kroky na hudbu tak, jak se má, stíhá pouze 5 klientek z 20! Také si všímám, že se skupina hodně obměňuje a nejsem si jistá, jestli se vracejí ty, které přišly poprvé. Mám tedy trochu obavy, jestli rychlost a náročnost lekce klientky spíše neodrazuje. Uvědomuji si, že těch 5 slečen, které stíhají, by rády ještě zrychlovaly, ale možná pro ně bych udělala nějaké individuální hodiny a pro zbytek přizpůsobila tempo. Pokud většina nestíhá ani písničky na tzv. vyskákání se, tak mi to nepřijde moc v pořádku. Sice můžeme skákat podle svých možností, ale jak již psala klientka Lenka, není to příjemné, když jde člověk proti rytmu písně a spíš to člověka naštve a odrazuje.

Titulek: Re: Re: Jumping Cardio Vložil: FitStyle Datum: 15.02.2013

Dobrý den Ireno,
Opravdu jsme se v minulosti několikrát snažili o lekce v pomalejším tempu, ale ty se bohužel většinu času rušily. Je však pravda, že se změnou lokality studia máme velké množství nových klientek, které nejsou na tento sport zvyklé, a proto pro ně i vás ostatní zařadíme lekce Jumping cardio již od dalšího měsíce :-) Každý si tak bude moci vybrat lekci, která mu vyhovuje.

Titulek: taky jedna chvála..:) Vložil: Anna Kosařová Datum: 13.02.2013

Všem dobrý den,když tady tak čtu všechny ty komentáře,nedá mi to se neozvat taky.Chodím sem cvičit téměř každý den,vyzkoušela jsem jumping,břišní pekáč,flowin...Nikomu se tady nesnažím vyvrátit jeho tvrzení,ale já jsem zatím spokojena naprosto se vším..Pokaždé,když jsem byla na nové lekci,dostalo se mi hned na začátku hodiny vysvětlení,pokud mně,nebo komukoliv jinému něco nešlo,instruktorka vysvětlila,ukázala,pomohla..Myslím si,že naopak se celý kolektiv ,,smeká" - zdraví,usmívají se,povídají si a i co se týká tady stránek,FB stránek,letáků přímo ve studiu a celkově zařízení ve studiu...každý den vidím další a další změny a vychytávky.
Tímto já za sebe a doufám,že i za další moc děkuju,že mám kam jít vypnout a vybít se.. :) AK

Titulek: Incognito cvičení Vložil: Karolína Datum: 07.02.2013

Dobrý den,
prosbu ohledně zveřejnění jména i příjmení cvičitelek jste koukám nijak neřešili. Nicméně i náš minulý rozhovor z veřejné sekce zmizel -snad proto, že jsem psala, že chodím do ******???
Nic nevyřešíte tím, že můj příspěvek smažete. Původně jsem chtěla přijít vyzkoušet, ale když vlastně nevím na koho :((. S ****** máte vybavení stejné - vlastně menší, tak ukažte, že máte aspoň lepší cvičitelky - ať máme důvod k vám zajít. Ovšem logicky chceme znát jméno i příjmení předem - ani ostatní z naší firmy nechtějí jít na INCOGNITO cvičení. Děkujeme.

Titulek: Re: Incognito cvičení Vložil: FitStyle Datum: 08.02.2013

Dobrý den,
na profilech instruktorů se již pracuje, to jsme vám psali, avšak není možné to udělat hned. Nechceme jen napsat jména a nic víc. Chceme rozepsat profily instruktorek o něco důkladněji,abyste je nemuseli dohledávat na internetu. Prosíme tedy o vaše strpení. Bohužel tento příspěvek bude smazán, jelikož my neděláme špatné jméno dalším studiím, i když ne všude je správná úroveň instruktorů, tak to samé prosíme i od vás. Rádi vám vyhovíme,ale propagace jiného studia na našem webu není možná. Klidně nám napište email a my vám jména instruktorek sdělíme, avšak na webu nemohou být hned, když nejsou připraveny jejich profilové fotky a další informace.

Titulek: Snad příště bude lépe..... Vložil: Datum: 07.02.2013

Je mi líto, že moje první zkušenost, byla negativní. V šatnách kde byly instruktorky jsem se nedočkala odpovědi na pozdrav, ač jsme naschvál pozdravila dvakrát. Na wc nebyl toaletní papír, před cvičením jsme nedostali info, co k tomu budeme potřebovat za pomůcky. Také si myslím, že by instruktorka měla nejprve ukázat jak cvik cvičit, ale poté by měla spíše sledovat cvičence, zda dělají vše správně, aby dotyčné po hodině a dalších hodinách neboleli záda ze špatně provedeného cvičení.

Titulek: Re: Snad příště bude lépe..... Vložil: FitStyle Datum: 07.02.2013

Dobrý den,
tyto stížnosti s námi můžete řešit emailem či osobně, abychom je mohli řešit. Věříme, že všechny naše instruktorky klientky zdraví a jsou milé stejně jako na svých lekcích. Stát se to však může při velkém počtu klientek nebo menší nepozornosti. Na záchody se dávají nové toaletní papíry každý den. Při velkém počtu cvičenců může papír dojít a někdy prostě jen zmizí. Poté se stačí zmínit instruktorce nebo na recepci studia a okamžitě se papír doplní. Instruktorky před lekcí vysvětlují novým klientkám, pokud se přihlásí, pravidla cvičení a pak mohou kontrolovat a popřípadě opravit, pokud to lekce dovoluje. Pokud se jedná konkrétně o cvičení jumping, tak jsou pravidla řečená na začátku a poté si nová klientka potřebuje na kroky jenom zvyknout.
Za nepříjemnosti se vám však omlouváme a doufáme, že příští návštěva bude potěšením. Hezký den :-)

Titulek: Re: Snad příště bude lépe..... Vložil: Kristina Furmančíková Datum: 14.02.2013

Dobrý den,

ráda bych k Vašemu příspěvku jen doplnila, že se mi NIKDY nestalo, aby mě instruktorky nepozdravily, ba naopak k tomu vždycky přihodí ještě příjemný úsměv, na začátku každé lece se ptají, zda-li je tam někdo poprvé, pokud dotyčná osoba/y odpoví, že ano - dostane se jim vysvětlení co a jak. A ohledně Vaší připomínky k tomu, že Vám nebylo sděleno, jaké pomůcky si s sebou vzít, tak na těchto stránkách je u každého cvičení napsáno, co si s sebou vzít...ostatně asi na jako skoro každé jiné cvičení ;o)

Mějte se hezky ;o)

Titulek: Flowin Vložil: Lada Datum: 27.01.2013

Dobrý den,chtěla jsem se Vás zeptat,jestli je možné začít s flowinem kdykoliv během roku a přihlásit se na libovolnou lekci.I v případě,že s tímto druhem cvičení nemám žádné zkušenosti.Děkuji za odpověď.

Titulek: Re: Flowin Vložil: FitStyle Datum: 27.01.2013

Dobrý den,
ano, začít můžete na kterékoliv lekci. Flowin je cvičení, kde pracujete hlavně s vlastní vahou těla. Lekci si můžete přizpůsobit podle svých sil a instruktorka je tam proto,aby vám popřípadě ukázala lehčí variantu cviku. Po 2-3 lekcích si začnete na pohyb s flowinem zvykat.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>