Naše nabídka

Vám všem, jež jste se rozhodli využít našich služeb, nabízím zcela individuální přístup zaměřený na cílené odstranění bolestí, únavy a dosažení celkové harmonizace těla i duše.

Relaxační a regenerační masážMasáž lávovými kamenyBaňková masáž , vakuoterapie
 

Relaxační a regenerační masáž

Slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení mízního a krevního oběhu. Jedná se o typ sportovní masáže specificky určené ke zrychlenému odstranění únavy.
Je vhodná zejména:
k celkovému odstranění únavy a bolestí po enormním sportovním, pracovním a psychickém vypětíodstranění zatuhlých částí svalůzvýšení rozsahu kloubní činnostiposílení imunityke stimulaci nervového systému a psychiky
Pro optimální efekt doporučujeme masáž 1x týdně.
 

Masáž lávovými kameny

Při této masáži se používají speciální vyhlazené lávové kameny ohřáté na terapeutickou teplotu kolem 55° C. Teplem a mimořádnou energetickou vibrací kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé body a svalová ztuhnutí. Současně zlepšují prokrvení, čímž se postupně prohřívá celé tělo a stimuluje krevní oběh. Hot Stones ovlivňují energetické dráhy v těle, pozitivně působí na vegetativní nervový systém, mají velmi blahodárný účinek na psychiku a mysl, uvolňují stres, zlepšují schopnost soustředění a koncentrace. Výrazně zlepšují poruchy spánku, jsou doporučovány osobám pracujícím pod vlivem dlouhodobé psychické zátěže a stresu, jejichž organismus se takto relaxuje a harmonizuje. Velmi dobrý efekt je rovněž u onemocnění páteře, bolestí v oblasti šíje i zad z důvodů nadměrné či jednostranné zátěže, svalových a kloubních bolestí. Procedura regeneruje namožené svaly, uvolňuje svalové napětí a zablokovaná místa.

Po této masáži se budete cítit jako znovuzrození a věřím, že si tuto masáž zamilujete.

Přijďte si užít jedinečnou masáž horkými lávovými kameny.
 

Baňková masáž, vakuoterapie

Baňková masáž, neboli vakuoterapie, patří k vůbec nejstarším léčebným metodám, svými kořeny sahá až do Mezopotámie a staré Číny.
Tato kúra vyvolává nejen lokální reakci, nýbrž působí na celé tělo – reguluje energii, vyrovnává jing-jang a podporuje krevní oběh. Podtlak v baňkách způsobuje pasivní překrvení kůže a roztažení cév. Tím se zvyšuje průtok krve, stoupá teplota, zlepšuje se odolnost a schopnost organismu překonat chorobu.

Baňky se nechávají na těle přisáté 10 – 15 minut, přičemž jeden cyklus by měl trvat pět až sedm dní dle potřeby. Baňkami lze i masírovat po energetických drahách.
Baňkování pomáhá:
k místnímu uvolnění zatuhlých svalůodstranění bolesti kloubů a svalůpři bolestech šíje, zad a hlavyzlepšení krevního a mízního oběhu

 

Více na www.NANAEL.cz