Nově Bosu lekce

01.11.2014 17:38

Naše fitness studio FitStyle se snaží nabízet pouze originální a jedinečné cvičení, proto jsme se rozhodli podpořit nadaci Susan G. Komen for the Cure®, která bojuje s rakovinou a nakoupili limitovanou edici Bosu® Balance Trainer Pink. 


NOVÁ lekce Bosu® Vas okouzlí svou dynamickou a zábavnou formou. Základem cvičení BOSU je speciálně vyvinutá nafukovací kopule (BOSU="both sides up"=obě strany nahoru). Pomůcku budeme používat, jak plochou stranou nahoru, tak i dolů pro různé druhy balančních cvičení. Obtížnost cvičení si klientka určuje sama dle svých potřeb díky jednoduchosti této pomůcky. Bosu je balanční cvičení, u kterého se budete soustředit pouze na udržení stability a denní starosti půjdou stranou. Na lekci zapojíte nejen vědomě ovládané svaly, ale i hluboké kosterní a další významné svaly. Cvičení na Bosu chrání Vaše klouby a umocňuje správné držení těla. 

Bosu® komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a redukci tuku. Výsledkem Bosu je zpevněné tělo, zformované svaly, štíhlejší postava a odstranení bolesti zad.