FitStyle ... žij zdravě, cvič stylově

    FitStyle je profesionální a moderní fitness studio určené ženám, které hledají správný životní styl, chtějí utéct od každodenních povinností nebo si jen zacvičit s kolektivem. FitStyle nabízí revoluční sporty, NOVINKY ve světě i u nás, které nadchly nejen naše instruktorky, ale i klientky. FitStyle fitness studio sbírá zkušenosti již 5. rokem a stále se inspirujeme a školíme, abychom vytvořili nejen přátelskou atmosféru, ale i profesionální trénink. 

    Naše fitness studio poskytuje klientkám příjemné a moderní prostředí. Ve FitStyle naleznete spodní Jumping sál s 20 trampolínkami, kde se cvičí Jumping® a Bosu®. Vrchní prostory našeho fitness jsou rozděleny  na horní sál, kde probíhají lekce Piloxing®, Flowin®, Břišní pekáč®, DrumFit® a lekce Body and Mind. Druhou část vrchních prostor tvoří kruhový trénink, kterým Vás provede vyškolená instruktorka ZDARMA. Na patře Vám k relaxaci poslouží odpočívací zóna s časopisy. Zrcadla v sálech Vám pomohou kontrolovat si pohyby a docílit tak bezchybného cvičení.

    Poskytujeme také tréninky pro sportovní týmy a skupinové zvýhodněné lekce pro státní i soukromé organizace. Lekce jsou zaměřené jak na spalování, tak na zlepšení fyzické kondice. Složení těchto individuálních lekcí lze po domluvě přizpůsobit zcela požadavkům klienta.

    Ve FitStyle vyučují pouze certifikované trenérky, které svou profesionalitu spojují s láskou k dané aktivitě. 

 

FitStyle je moderní fitness studio v Hradci Králové, které poskytuje nové a patentované skupinové lekce pod dohledem certifikovaných trenérek. Naším mottem je žij zdravě, cvič stylově.